Zapisy semestr zimowy 2017/2018 28.08.2017

Witamy Państwa po letniej przerwie.

Mamy nadzieję, że wakacje spędzone były w rodzinnej i miłej atmosferze.

Jednakże nadchodzi ja co roku ten przyjemny czas powrotu do rzeczywistości. Chcielibyśmy Państwu w tym pomóc. Zapraszamy na zajęcia pływania i treningu pływackiego. Wszystkich chętnych dzieci, młodzież i dorosłych.

Tegoroczna oferta się troszkę specjalnie dla Państwa powiększa. Słuchając Państwa głosów, tego co Państwo nam opowiadają. Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty oprócz samej nauki pływania dodatkowe elementy takie jak trening dla osób bardziej zaawansowanych pływacko, również dla młodzieży lepiej pływającej postanowiliśmy wprowadzić zajęcia z elementami ratownictwa. Dla rodziców  naszych rybek i nie tylko wprowadzamy trening przygotowujący do pływania długodystansowego (przygotowanie do pływania na wodach otwartych i zawodów triathlonowych).

Dla wszystkich, którzy próbują swoich sił w triathlonie zaprosimy również na zajęcia biegowe. Dodatkowe informacje już wkrótce.

Zimą zapraszamy na wyjazd Narciarski jak i również w tym roku będzie organizowane zimowisko dla aktywnych. Więcej informacji na temat zimowego wypoczynku w zakładce „Oferta

Zapraszamy wszystkich do zakładki „Kalendarz zajęć / Zapisy” Tam znajdą Państwo wszystkie informacje na temat zajęć pływackich.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego końca wakacji.