Kalendarz zajęć / Zapisy

Grafik 2019 wrzesień - 2020 styczeń

Proszę Państwa poniżej przedstawiamy dni, w których odbywać się będą zajęcia.

Grafik na semestr 2019 wrzesień - 2020 styczeń

Kratki w kolorze czerwonym oznaczają dni, w których zajęcia nie są zaplanowane.

 

Ponizej grafik z podziałem na dni, godziny i tory.

 

 

 

 

2019 wrzesień - 2020 styczeń (08.09.2019 - 16.01.2020)

Basen Uniwersytecki ul. Tuwima 9

Dzień tygodnia Godzina Miejsce
Basen mały Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Tor 7 Tor 8
Wtorek 09:30

Grupa: Niepubliczne Przedszkole Beścik 1 Maja 11, 11-041 Olsztyn tel. 732 564 325
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

Zapisz się!
               
10:00                  
10:30                  
11:00                  
11:30                  
12:00                  
12:30                  
13:00                  
13:30                  
14:00                  
14:30                  
15:00                  
15:30                  
16:00                  
16:30                  
17:00  

Grupa: Grupa początkująca Uwaga Głęboki basen!!! dzieci starsze
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

Grupa: Grzbiet, poziom średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

           
17:30  

Grupa: Grzbiet, poziom średni
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom średni
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

Zapisz się!

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Paweł Gregorowicz

Zapisz się!
         
18:00

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

Grupa: Grzbiet, początkująca po małym basenie
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Grzegorz Jarzębowski

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski
Monika Piwońska

Zapisz się!
         
18:30

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

Grupa: Grzbiet, początkująca
Ilość miejsc: 4

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Grzegorz Jarzębowski

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Monika Piwońska
Anna Mierzejewska

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Gregorowicz

Grupa: Nauka pływania dla dorosłych
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski

Zapisz się!
       
19:00  

Grupa: Grzbiet, poziom średni
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Anna Mierzejewska

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom początkujący
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Monika Piwońska

Zapisz się!
       
19:30  

Grupa: Grzbiet, poziom średni
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Leszek Ołdakowski
Anna Mierzejewska

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Grupa: Żabka, poziom średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Gregorowicz

Grupa: Trening pływacki z elementami ratownictwa kończący się obozem z egzaminem na ratownika wiek od 12 la
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień

Grupa: Trening pływacki z elementami ratownictwa kończący się obozem z egzaminem na ratownika wiek od 12 la
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski

     
20:00        
20:30                  
Czwartek 17:30

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski
Aleksandra Milewska

Grupa: Grupa początkująca Uwaga Głęboki basen!!! dzieci w wieku powyżej 7 lat - II klasa sp
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

Grupa: Grzbiet, początkująca
Ilość miejsc: 6

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Paweł Szczuka

Zapisz się!

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Paweł Gregorowicz

Zapisz się!
         
18:00

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

Grupa: Grzbiet, początkująca
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Bogdan Zaniewski

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom początkujący
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

         
18:30

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Paweł Szczuka

Grupa: Grupa początkująca Uwaga Głęboki basen!!! dzieci w wieku powyżej 7 lat - II klasa sp
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski
Aleksandra Milewska

Grupa: Kraul, poziom średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Grzegorz Jarzębowski
Monika Piwońska

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Tomasz Żabiński

Zapisz się!
         
19:00  

Grupa: Kraul, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 5

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Aleksandra Milewska

Zapisz się!

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 5

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Bogdan Zaniewski

Zapisz się!
         
19:30  

Grupa: Grzbiet
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Leszek Ołdakowski

Zapisz się!

Grupa: Kraul
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Zapisz się!

Grupa: trening pływacki wszystkie style osoby dorosłe
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Tomasz Żabiński

Zapisz się!
         
20:00        

Grupa: Żabka, dorośli
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień

Grupa: Początkująca dorośli
Ilość miejsc: 3

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski
Aleksandra Milewska

Zapisz się!
20:30              
21:00                  
Niedziela 09:30              

Grupa: Żabka, poziom średni
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Paweł Szczuka
Bogdan Zaniewski

Zapisz się!

Grupa: Grupa początkująca Uwaga Głęboki basen!!! dzieci w wieku powyżej 7 lat - II klasa sp
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Monika Piwońska

10:00

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Leszek Ołdakowski
Mariusz Gabiec

       

Grupa: Trening pływacki z elementami ratownictwa od 12 lat
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Gregorowicz

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski

Grupa: Żabka, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Grupa: Kraul, poziom zaawansowany
Ilość miejsc: 4

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Monika Piwońska

Zapisz się!
10:30

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 8

Instruktorzy:
Leszek Ołdakowski
Mariusz Gabiec

Zapisz się!
       

Grupa: Początkująca, po małym basenie
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień
Monika Piwońska

11:00          

Grupa: Trening z elemntami ratownictwa kończący się obozem letnim z egzaminem na ratownika, wiek od 12 lat
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Jakub Stępień

Grupa: Trening pływacki z elemntami ratownictwa kończący się obozem z egzaminem na ratownika wiek od 12 lat
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski

Grupa: Kraul, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Monika Piwońska
Paweł Gregorowicz

Zapisz się!
11:30

Grupa: Początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Monika Piwońska
Paweł Gregorowicz

         
12:00          

Grupa: Grupa dorosłych
Ilość miejsc: 4

Instruktorzy:
Bogdan Zaniewski

Zapisz się!

Grupa: Żabka, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Jakub Stępień

Zapisz się!

Grupa: Kraul, poziom podstawowy
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Grupa: Grzbiet, podstawy
Ilość miejsc: 2

Instruktorzy:
Monika Piwońska
Paweł Gregorowicz

Zapisz się!
12:30

Grupa: Grupa początkująca
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Leszek Ołdakowski
Jakub Stępień

         

Grupa: Kraul, poziom średni
Ilość miejsc: 1

Instruktorzy:
Paweł Szczuka

Zapisz się!

Grupa: Grzbiet, średni
Ilość miejsc: 0

Instruktorzy:
Monika Piwońska
Paweł Gregorowicz

13:00