Wakacje z RYBKĄ 2022 - Pasym - grupa ratownicza Termin: 04.08.2022 - 12.08.2022

Ilość miejsc: 4

Witamy Państwa serdecznie.

Chcielibyśmy Państwu w pierwszej kolejności zakomunikować informację o ofercie wakacyjnej. W tym roku będziemy w stanie zaoferować jedynie jeden turnus wakacyjny. Odbędzie się on w terminie od 04-12 sierpnia. Zmiana terminu, który był dla nas stały podyktowana jest remontem ośrodka w Mierkach. Poszukiwania ośrodka prowadzone przez nas tak żeby spełnił wszystkie punkty naszego obozu trochę trwały i niestety pomimo usilnych starań o utrzymanie terminu udały się połowicznie.

Miejscem, w którym będziemy w tym roku jest ośrodek KALWA. Będziemy w nim od 04 do 12 sierpnia 2022 roku.

W ramach tego wypoczynku będziemy mieli jeden turnus dla 16 osób w grupie ratowniczej. Wszystkie ośrodki, które mogły nas zainteresować niestety nie miały już miejsc.

W ramach grupy ratowniczej zajęcia będą prowadzone w formie kursu teoretyczno-praktycznego na stopień I oraz II ratownika WOPR. Całość kończyć się będzie egzaminem na konkretny stopień WOPR. Udział w kosztach WOPR nie jest obowiązkowe jednakże wiąże się z brakiem uzyskania stopnia WOPR.

Nad Państwa pociechami będzie czuwało 2 opiekunów w wieloletnim doświadczeniem oraz kadra z grupy ogólnej.

Świadczenia wliczane w cenę opłaty w grupie sportowej i ratowniczej to:

  1. Udział w zajęciach: teoretycznych oraz praktycznych z tematyki ratownictwa WOPR.
  2. Udział w zajęciach kulturalnych oraz integrujących.
  3. Posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
  4. Materiały do przeprowadzenia zajęć.
  5. Noclegi i pobyt w ośrodku.
  6. Ubezpieczenie.
  7. Transport do ośrodka.

Świadczenia wymagające dopłaty (przekazywane w całości do WOPR) to:

  1. Przystąpienie do egzaminu i uzyskanie uprawnień oraz dokumentacji na I stopień WOPR
  2. Przystąpienie do egzaminu i uzyskanie uprawnień oraz dokumentacji na II stopień WOPR – warunkiem przystąpienia do egzaminu na II stopnień WOPR jest posiadanie ważnej legitymacji członkowskiej z opłaconymi wszystkimi składkami WOPR.

Tradycyjnie prosimy o niezabieranie ze sobą żadnych urządzeń przypominających telefony, komputery oraz zegarki. Również dotyczy to jedzenia oraz picia. Chodzi tu jedynie o bezpieczeństwo Państwa pociech. Podpatrując inne obozy (u nas jest to sprawdzane na pierwszym spotkaniu) i to co się dzieje dzieci potrafią się dzielić "pokarmem" leżącym w nie wiadomych warunkach nawet po kilku danich 

Informujemy ponadto, iż przedłużono termin wykorzystania Bonu turystycznego do 30 września 2022. Mogą go oczywiście Państwo u nas zrealizować.

Koszt pobytu na obozie to 1950 zł brutto.

Wpłata bezzwrotnej zaliczki w ciągu 7 dni od dnia wysłania umowy i pozostałych dokumentów. W przeciwniym wypadku osoba zostaje skreślona z listy uczestników. Na jej miejsce zapisywana jest osoba z listy rezerwowej.

Koszty zawiązane z WOPR to: 300 I stopień, 400 zł II stopień składka 100 zł/rok

Planujemy również w tym roku zorganizowanie kolonii lub półkolonii motocyklowej oraz półkolonii w Olsztynie.

Zapisz się!

Dodaj opinię