Newsletter 01/12/2021, nr 73

Witamy Państwa w związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią Pływalnia Uniwersytecka prosiła nas o przekazanie Państwu poniższą treść ogłoszenia.

W związku z poniższą informacją prosimy Państwa w celu ułatwienia pracy Pań w kasie pływalni oraz łatwiejszym przebiegiem wejścia na basen przygotować certyfikaty COVID. 

Każda osoba, która nie okaże certyfikatu będzie wliczała się do limitu 70 osób. Chcielibyśmy ominąć problem  zamknięcia pływalni.

Treść wiadomości poniżej:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z wejściem nowelizacji rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zmieniają się zasady funkcjonowania Pływalni Uniwersyteckiej. Od 1 grudnia 2021 roku:

 1. Obowiązują limity ilościowe:
  1. na basenie, w saunach i w jacuzzi – limit 70 osób plus osoby posiadające Certyfikat Covidowy,
  2. na siłowni – limit 30 osób plus osoby posiadające Certyfikat Covidowy,
  3. na dużej Sali fitness – limit 20 osób plus osoby posiadające Certyfikat Covidowy,
  4. na małej Sali fitness – limit 10 osób plus osoby posiadające Certyfikat Covidowy.
 2. Do obiektu wchodzimy w maseczkach zasłaniających usta i nos, zdejmujemy je dopiero w przebieralniach. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 1.5-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 1.5 m,.
 3. Użytkownicy przy wejściu na teren obiektu podlegają obowiązkowej dezynfekcji rąk.
 4. Należy przestrzegać zasad higieny użytkowników na pływalniach – obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej.
 5. Obowiązuje przestrzeganie ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej, przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.

 

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19, powyższe zasady mogą ulec zmianom. Komunikaty będziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------