Newsletter 04/09/2017, nr 7 zajęcia we wtorki

Witam Państwa.

 

Dbając, o jakość świadczonych usług przez Szkołę Nauki Pływania Rybka ośmielamy się przypomnieć Państwu o terminie rozpoczęcia oraz o zasadach panujących na basenie w czasie zajęć oraz w okresie tuż przed i po nich.

 

 

 

Termin rozpoczęcia pierwszych zajęć: wtorek 05-09-2017.

Godzina zajęć podana w email-u potwierdzającym zajęcia.

Miejsce: Basen Uniwersytecki w Olsztynie, ul. Tuwima 9.

 

 

 

Na basen przynosimy ze sobą:

 

1.       Worek na obuwie zewnętrzne, które zostawiamy w szatni;

 

2.       Ręcznik;

 

3.       Strój kąpielowy;

 

4.       Klapki dla uczestnika oraz dla osób towarzyszących, które przebierają dzieci;

 

5.       Osoby posiadające czepki prosimy również o przyniesienie czepków. Dodatkowa prośba związana z czepkami to podpisanie ich imieniem dziecka. Chodzi tu o łatwiejszy kontakt z dzieckiem oraz ewentualność zgubienia czepka, w tej sytuacji wiemy, kogo jest czepek;

 

6.       Okularki – Dla dzieci na małym basenie prosimy na pierwsze zajęcia nie zabierać żadnych rzeczy ukrywających oczy. Pierwsze zajęcia są zajęciami oswajającymi z wodą. Powiemy Państwu, od jakiego momentu będzie można przynosić okularki.

 

 

 

Prosimy na pierwsze zajęcia przybyć, co najmniej 30 minut przed zajęciami. Jest to spowodowane obowiązkiem wypełnienia deklaracji – umowy przystąpienia do szkółki. Taki regulamin jest dostępny oraz możliwy do pobrania na naszej stronie internetowej pod adresem umowa_rybki.doc Można go wydrukować oraz uzupełnić. Takie formularze będziemy mieli także na miejscu.

 

Zasady obowiązujące w czasie zajęć:

Przybycie na basen

 

Przyjeżdżamy na zajęcia co najmniej 15 minut przed zajęciami. Wyjątek stanowią pierwsze zajęcia. Po przybyciu na basen zmieniamy obuwie oraz ubranie zewnętrzne i zostawiamy je w szatni basenowej. Podchodzimy do kasy oraz mówimy, że jesteśmy ze Szkoły Nauki Pływania Rybka oraz podajemy godzinę grupy oraz nazwisko. Otrzymujemy 2 kluczyki: jeden na 60 minut dla uczestnika zajęć oraz kluczyk dla opiekuna na 15 minut w celu przebrania dziecka. Po przekazaniu dziecka instruktorom oddajemy kluczyk opiekuna do kasy. Kluczyk uczestnika pozostaje w Państwa posiadaniu.

 

 

 

Zajęcia

 

W zależności od grupy, zajęcia trwają 30 lub 60 minut. W czasie zajęć prosimy poinformować uczestników o obowiązku kąpieli przed i po zajęciach. Zabronione są: skakanie do wody bez zgody instruktora i bieganie po basenie. Opiekunowie przyprowadzają dzieci do instruktorów prowadzących zajęcia.

 

 

Zakończenie

 

Przed zakończeniem zajęć prosimy pobrać kolejny raz kluczyk 15-minutowy w celu przebrania dziecka. Po zakończonych zajęciach prosimy odebrać dzieci. Po przebraniu się w suche rzeczy oraz wysuszeniu głowy podchodzimy do kasy oraz oddajemy obydwa kluczyki opiekuna oraz uczestnika).

 

 

Jeśli któryś z kluczyków będzie miał przekroczony czas, pobierana jest opłata za przekroczenie czasu zgodna z cennikiem basenu do kasy basenowej.

 

Po rozliczeniu się z kasą odbieramy zewnętrzne ubrania oraz obuwie z szatni.

 

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Leszek Ołdakowski

 

Szkoła Nauki Pływania Rybka

691522524