Newsletter 08/10/2019, nr 38

Witam Państwa.

Wraz z Basenem Uniwersyteckim, w którym prowadzone są zajęcia Państwa pociech zawracamy się z wielką prośbą.

Wszyscy z Państwa mają dodatkowy czas przeznaczony na przebieranie przed i po oraz suszenie  po zajęciach(jest to dodatkowe 30 minut na dziecko). Niestety zdarzają się sytuacje, gdzie osoby po zajęciach zostają dużo dłużej, wykorzystując dodatkowy czas na zabawę w wodzie. Niestety efektem takiego działania jest to, iż klienci indywidualni mają ogromny problem z wejściem na pływalnię.

Prośba od Nas oraz Basenu jest taka, żeby nie przeciągać czasu spędzonego na basenie po zajęciach. Jeśli ktoś z Państwa chciałby pozostać dłużej proszony jest o zakup biletu wejściowego na zasadach ogólnych.

Sytuacja powyższa, czyli zostawanie po zajęciach na basenie może doprowadzić do skrócenia czasu na paskach dzieci uczestniczących w zajęciach. Dotyczy to przede wszystkim osób, które mają zajęcia 30 minutowe a pasek 90 minutowy (ułatwienie rodzinne na drugie dziecko w celu dokładnego wyszuszenia).

W razie nie poprawienia sytuacji, basen zastrzega możliwość skrócenia czasu na paskach dla takich osób do 60 minut bez możliwości przedłużenia czasu na suszenie drugiego dziecka. W takiej sytuacji suszenie drugiego dziecka może skończyć się dodatkowymi opłatami z Państwa strony do kasy basenu.

 

Przypominamy również o zbiżającej się zimie. Zapisy na wyjazd narciarski juz ruszyły.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Ołdakowski wraz z Kierownictwem Basenu.