Newsletter 16/08/2018, nr 24

Witam Państwa.

 

Dbając, o jakość świadczonych usług przez Szkołę Nauki Pływania Rybka ośmielamy się Państwa poinformować o rozpoczęciu zapisów na semestr zimowy w 2018-2019 roku oraz o zasadach panujących na basenie w czasie zajęć oraz w okresie tuż przed i po nich.

 

Termin rozpoczęcia pierwszych zajęć: będzie podany po wypełnieniu minimów dla każdej grupy oddzielną wiadomością.

 

Miejsce: Basen Uniwersytecki w Olsztynie, ul. Tuwima 9.

Na basen przynosimy ze sobą:

1.       Worek na obuwie zewnętrzne, które zostawiamy w szatni;

2.       Ręcznik;

3.       Strój kąpielowy;

4.       Klapki dla uczestnika oraz dla osób towarzyszących, które przebierają dzieci;

5.       Osoby posiadające czepki prosimy również o przyniesienie czepków. Dodatkowa prośba związana z czepkami to podpisanie ich imieniem dziecka. Chodzi tu o łatwiejszy kontakt z dzieckiem oraz ewentualność zgubienia czepka, w tej sytuacji wiemy, kogo jest czepek;

6.       Okularki – Dla dzieci na małym basenie prosimy na pierwsze zajęcia nie zabierać żadnych rzeczy ukrywających oczy. Pierwsze zajęcia są zajęciami oswajającymi z wodą. Powiemy Państwu, od jakiego momentu będzie można przynosić okularki.

7. Osoby zapisane i posiadające karnet wypisany przez nas - Przynosimy karnet ze sobą, osoby nieposiadające karnetu nie będą wpuszczane na zajęcia przez kasjerki/kasjerów basenowych na zajęcia na bezpłatne wejście. Jeśli Zapomnieli Państwo karnetu należy opłacić wejście za basen chcąc wejść na zajęcia lub wcześniej nas o tym poinformować istnieje możliwość dopisania do listy osób z zapomnianymi karnetami. Osoby, które zagubiły karnet prosimy o informację wcześniejszą o takiej sytuacji. Nowy karnet będzie wtedy oczekiwał w kasie basenu.

 

Prosimy na pierwsze zajęcia przybyć, co najmniej 30 minut przed zajęciami. Jest to spowodowane obowiązkiem wypełnienia deklaracji – umowy przystąpienia do szkółki. Taki regulamin jest dostępny oraz możliwy do pobrania na naszej stronie internetowej pod adresem http://rybka.olsztyn.pl/userfiles/umowa_rybki_2018.doc Można go wydrukować oraz uzupełnić. Takie formularze będziemy mieli także na miejscu.

 

Zasady obowiązujące w czasie zajęć:

Przybycie na basen

 

Przyjeżdżamy na zajęcia, co najmniej 15 minut przed zajęciami. Wyjątek stanowią pierwsze zajęcia. Po przybyciu na basen zmieniamy obuwie oraz ubranie zewnętrzne i zostawiamy je w szatni basenowej. Podchodzimy do kasy okazujemy karnet oraz mówimy, że jesteśmy ze Szkoły Nauki Pływania Rybka oraz podajemy godzinę grupy oraz nazwisko. Otrzymujemy 2 kluczyki: jeden na 60 lub 90 minut dla uczestnika zajęć oraz kluczyk dla opiekuna na 15 minut w celu przebrania dziecka. Po przekazaniu dziecka instruktorom oddajemy kluczyk opiekuna do kasy. Kluczyk uczestnika pozostaje w Państwa posiadaniu.

 

Zajęcia

W zależności od grupy, zajęcia trwają 30 lub 60 minut.

Przed zajęciami obowiązkowo prosimy uczestników o kąpiel pod prysznicem przed i po zajęciach.

Zabronione są: skakanie do wody bez zgody instruktora i bieganie po basenie. Opiekunowie przyprowadzają dzieci do instruktorów prowadzących zajęcia, nie pozostawiają dzieci bez opieki na basenie. Przed zajęciami nie wchodzimy do wody i nie przeszkadzamy innym grupom w zajęciach. Pamiętajmy, że tak jak my komuś przeszkadzamy tak i my nie chcemy żeby przeszkadzano nam.

Jeśli będą Państwo odrabiać zajęcia (należy to wcześniej zgłosić, osoby bez zgłoszenia nie będą miały możliwości przedłużenia paska na dodatkowe zajęcia, co wiąże się z koniecznością dopłaty za przekroczony czas na basenie) prosimy o wcześniejszy kontakt SMS lub E-MAIL jedynie osoby ze zwrotną odpowiedzią i potwierdzeniem będą mogły zostać na dodatkowych zajęciach. Dla Państwa w każdej grupie są przygotowane 2 miejsca. Pamiętajmy wybierając grupę do odrobienia zajęć, wybierajmy grupę o podobnych umiejętnościach.

 

Zakończenie

Przed zakończeniem zajęć prosimy pobrać kolejny raz kluczyk 15-minutowy w celu przebrania dziecka. Po zakończonych zajęciach prosimy odebrać dzieci. Po przebraniu się w suche rzeczy oraz wysuszeniu głowy podchodzimy do kasy oraz oddajemy obydwa kluczyki opiekuna oraz uczestnika).

Jeśli któryś z kluczyków będzie miał przekroczony czas, pobierana jest opłata za przekroczenie czasu zgodna z cennikiem basenu do kasy basenowej.

 

Po rozliczeniu się z kasą odbieramy zewnętrzne ubrania oraz obuwie z szatni.

Prosimy również pamiętać o nasze ofercie na ferie zimowe(półzimowisko informacje już wkrótce, oraz wyjazd narciarski w Alpy Francuskie informacje już na stronie - tu miejsca powoli się już kończą, więc każdy chętny proszony jest o kontakt).

Z wyrazami szacunku

Leszek Ołdakowski

Szkoła Nauki Pływania Rybka

691522524