zapisy-na-zajecia

Newsletter 16/10/2020, nr 54

Witamy Państwa.

 

Niestety sytuacja się powtórzyła. Zamknięto nam baseny. Wczoraj jak się o tym dowiedzieliśmy od razu posmutnieliśmy, bo widzieliśmy, jak dzieci były zadowolone z uruchomienia zajęć. Jednakże nic z tym zrobić nie możemy jak tylko czekać. Dlatego też zawieszamy ponownie działanie szkoły. Jednakże nie całkowicie. Nadal prowadzone będą zajęcia artystyczno-aktorskie z Panią Anną Kosik przy współudziale Instytutu Północnego im. Wojciecha Kętrzyńskiego. Zapraszamy na nie. Chcielibyśmy to zrobić dl naszych Dzieci żeby nie musiały jedynie przebywać w domach. Na tych zajęciach mamy ruch i zabawę. Na pewno każdy będzie z niej zadowolony. To również będzie forma spotkań dla Państwa pociech tak jak na basenie. Zapraszamy!!!!

 

W związku z zawieszeniem chcielibyśmy również przekazać informację na temat samych zajęć. Od dnia 17 października basen UWM jak i inne baseny będzie zamknięty. Jak tylko zostanie uruchomiony wracamy z zajęciami w takich samych grupach jak to miało miejsce do teraz.

 

Do chwili obecnej odbyły się zajęcia w ilości:

Wtorek – 6 zajęć.

Czwartek – 5 zajęć.

Niedziela – 5 zajęć (11:00 na małym basenie – 1 zajęcia).

 

Cennik zajęć pływackich                               

25,00 zł - jedna osoba z rodziny raz w tygodniu 30 minut zajęć

20,00 zł - jedna osoba z rodziny więcej niż raz w tygodniu lub dwie lub więcej osób z jednej rodziny co najmniej raz w tygodniu 30 minut zajęć

40,00 zł - jedna osoba z rodziny raz w tygodniu 60 minut zajęć

35,00 zł - jedna osoba z rodziny więcej niż raz w tygodniu lub dwie lub więcej osób z jednej rodziny co najmniej raz w tygodniu 60 minut zajęć

 

W związku z powyższym mamy do Państwa pytanie i za razem prośbę. Każdy kto się rozliczył i zapłacił za więcej zajęć niż się odbyły prosimy o informację czy mamy tę wpłatę zwrócić w całości czy też mamy poczekać i zwrócić wpłatę Państwu za zajęcia, które się nie odbędą czy też zaliczyć ją na poczet następnych wpłat. Osoby, które nie rozliczyły się za ten i zeszły przerwany semestr prosimy o wpłatę.

Jak baseny zostaną uruchomione startujemy od razu w tym samym tygodniu. Wtedy będzie do Państwa wysłana informacja o rozpoczęciu zajęć. Jeśli nie otrzymają Państwo tej informacji to prosimy o śledzenie naszej strony tam też o tym napiszemy.

 

Trzymajmy się wszyscy ciepło. Dużo zdrowia.

Zespół Szkoły Nauki Pływania RYBKA