Newsletter 18/02/2022, nr 77 Wakacje 2022 Pasym

Witamy Państwa serdecznie.

Chcielibyśmy Państwu w pierwszej kolejności zakomunikować informację o ofercie wakacyjnej. W tym roku będziemy w stanie zaoferować jedynie jeden turnus wakacyjny. Odbędzie się on w terminie od 04-12 sierpnia. Zmiana terminu, który był dla nas stały podyktowana jest remontem ośrodka w Mierkach. Poszukiwania ośrodka prowadzone przez nas tak żeby spełnił wszystkie punkty naszego obozu trochę trwały i niestety pomimo usilnych starań o utrzymanie terminu udały się połowicznie.

Miejscem, w którym będziemy w tym roku jest ośrodek KALWA. Będziemy w nim od 04 do 12 sierpnia 2022 roku.

W ramach tego wypoczynku będziemy mieli jeden turnus dla 32 osób w grupie sportowej oraz 16 osób w grupie ratowniczej. Wszystkie ośrodki które mogły nas zainteresować niestety nie miały już miejsc.

W ramach wypoczynku grupy sportowej będzie: gimnastyka, windsurfing, badminton, zajęcia artystyczne, basen.

W ramach grupy ratowniczej zajęcia będą prowadzone w formie kursu teoretyczno-praktycznego na stopień I oraz II ratownika. Całość kończyć się będzie egzaminem na konkretny stopień WOPR. Udział w egzaminie oraz partycypowanie w kosztach WOPR nie jest obowiązkowe.

Nad Państwa pociechami będzie czuwało 7 opiekunów w wieloletnim doświadczeniem.

Świadczenia wliczane w cenę opłaty w grupie sportowej i ratowniczej to:

  1. Udział w zajęciach: basenowych, gimnastycznych, badmintonowych, artystycznych, teoretycznych oraz praktycznych z tematyki ratownictwa WOPR.
  2. Posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
  3. Materiały do przeprowadzenia zajęć.
  4. Noclegi i pobyt w ośrodku.
  5. Ubezpieczenie.
  6. Transport do ośrodka.

Świadczenia wymagające dopłaty (przekazywane w całości do WOPR) to:

  1. Przystąpienie do egzaminu i uzyskanie uprawnień oraz dokumentacji na I stopień WOPR
  2. Przystąpienie do egzaminu i uzyskanie uprawnień oraz dokumentacji na II stopień WOPR – warunkiem przystąpienia do egzaminu na II stopień WOPR jest posiadanie ważnej legitymacji członkowskiej z opłaconymi wszystkimi składkami WOPR.

Tradycyjnie prosimy o niezabieranie ze sobą żadnych urządzeń przypominających telefony, komputery oraz zegarki.

Informujemy ponadto, iż przedłużono termin wykorzystania Bonu turystycznego do 30 września 2022. Mogą go oczywiście Państwo u nas zrealizować.

Koszt pobytu na obozie to 1950 zł brutto.

Zaliczka to 500 zł

Wpłata bezzwrotnej zaliczki w ciągu 7 dni od dnia wysłania umowy i pozostałych dokumentów. W przeciwnym wypadku osoba zostaje skreślona z listy uczestników. Na jej miejsce zapisywana jest osoba z listy rezerwowej.

Koszty związane z WOPR to: 300 I stopień, 400 zł II stopień

Planujemy również w tym roku zorganizowanie kolonii lub półkolonii motocyklowej oraz półkolonii w Olsztynie.

Zapraszamy na nasze strony do działu oferta a następnie wakacje. W poniedziałek zostanie ta informacja wyświetlona na głównej stronie oraz na facebooku.