Newsletter 21/09/2020, nr 53

Witamy Państwa pierwszych kilku zajęciach chcielibyśmy przekazać Państwu parę informacji organizacyjnych.

1. Zajęcia artystyczne z ukierunkowaniem na aktorstwo. Zajęcia wolne(bezpłatne - próbne) w dniu 3.10.2020

2. Strefa rodzica

3. Karnety

4. Rezygnacja z zajęć

5. Zima 2021 (ferie).

 

 

  1. Zajęcia artystyczne z ukierunkowaniem na aktorstwo. Zajęcia wolne(bezpłatne - próbne) w dniu 3.10.2020

Zapraszamy Państwa pociechy na zajęcia artystyczne z ukierunkowaniem na aktorstwo z Panią Anną Marią Kosik link do zajęć http://rybka.olsztyn.pl/zajcia-aktorskie-z-rybk w takcie zajęć naszymi tematami przewodnimi będą praca nad sobą, rolą, świadomością ciała, głosu i swoich warunków scenicznych. Warsztat oparty na improwizacji, z elementami pracy nad tekstem monologu lub sceny dialogowej. Skierowany do osób zaczynających swoją przygodę ze sceną i kamerą oraz tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą i pragną nauczyć się pewniej stąpać drogą artysty.

Popracujemy nad rzemiosłem aktorskim, wyobraźnią, kreatywnością i zadbamy o wewnętrzne dziecko - ciekawe świata, ludzi i wrażeń. Będziemy poznawać i zgłębiać zmysły i emocje.

Zajęcia dla wszystkich grup odbędą się w godzinach 13:00-14:00 w Instytucie Północnym Olsztyn, Partyzantów 87 sala wykładowa. Ilość miejsc ograniczona z tego powodu prosimy o wcześniejszą wiadomość na email. Osoby zapisane też prosimy o taka wiadomość.

 

  1. Strefa rodzica

Ratownicy oraz obsługa basenu UWM uprzejmie przypominają i proszą Państwa o nieprzekraczanie „strefy rodzica” wyznaczonej na granicy widowni w przejściu na basen. Opiekunowie (osoby odprowadzające dzieci w ubraniach) odprowadzający dzieci na zajęcia proszeni są o odprowadzenie dzieci jedynie do wyznaczonego miejsca. Następnie dzieci samodzielnie przechodzą w miejsce prowadzenia zajęć. Odbiór dzieci również odbywa się w tym miejscu. Prośby te są spowodowane dbałością o porządek i przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych uczniów. Po odprowadzeniu opiekunowie proszeni są o bezzwłoczne opuszczenie niecki basenowej i udanie się na widownię lub inne miejsce przez siebie wybrane. Sytuacja powyższa nie dotyczy opiekunów korzystających z basenu po uiszczeniu opłaty za wejście na basen w kasie basenu.

Zasady dla uczestników zajęć.

Dzieci na mały basen podchodzą do murka między basenami i tam siedząc oczekują na swoje zajęcia. Ratownicy i instruktorzy jeszcze nie poznali dzieci i każde dziecko dołączające do grupy może spowodować niebezpieczną sytuację.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia na dużym basenie (wtorek, czwartek - tory 1, 2, 3,4) proszeni są o udanie się na krzesełka przy oknie. Uczniowie uczęszczające na zajęcia niedzielne prosimy o zajęcie miejsca na murku między basenami.

Przypominamy również, że uczestnicy zajęć nie powinni samodzielnie przebywać na pływalni. W związku z tym nie powinni również wskakiwać do wody bez wyraźnego pozwolenia instruktora oraz korzystać samodzielnie z obszaru spa (jacuzzi, sauna).

  1. Karnety

Przypominamy Państwu, iż karnety wypisane na pierwszych zajęciach są ważne do końca semestru lub rezygnacji z zajęć.

Dobra praktyka pokazuje również, iż warto zrobić fotografię telefonem karnetu. Kasa UWM honoruje taki elektroniczny karnet. Jednakże uprawniona jest również do weryfikacji posiadanego karnetu w formie papierowej. Dlatego jeśli Państwo zagubią taki karnet prosimy o informację o zagubieniu wtedy wydamy Państwu nowy karnet.

  1. Rezygnacja z zajęć.

Rezygnację z zajęć należy potwierdzić drogą mailową. Na adres

 

  1. Zima 2021

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż niedługo będzie już ogłoszona oferta zimowa 2021. Będziemy bawić się z dziećmi lokalnie na Zimowisku, na którym będziemy grać w badmintona, bawić się w aktorstwo zwiedzać i oglądać, fikać na sali gimnastycznej oraz pływać. W ramach tego wypoczynku będzie można skorzystać z rozliczenia Bonem Turystycznym.

W tym roku jak co roku planujemy wyjazd narciarski do Francji miejscowość to Saint Solin darte w terminie 22.01-31.01.2021.  Pozostało już tylko około 15 miejsc więc chętnych prosimy o kontakt.

 

Wszystkie osoby, które teraz wyrażą zainteresowanie będą miały pierwszeństwo w zapisach. Tym osobom wyślemy informację na temat wypoczynków jak tylko będzie gotowa.