zapisy-na-zajecia

Newsletter 21/12/2018, nr 32 Święta oraz Nowy ROK 2019

Witam Państwa serdecznie.

W dniu wczorajszym odbyła się ostatnie planowane zajęcia na rok 2018.

Następne planowe zajęcia odbędą się w dniu 06.01.2019 roku.

Następnie w okresie ferii zimowych odbywać się będzie kolejne nasze aktywne półzimowisko (jest jeszcze trochę miejsc zapraszamy) oraz wyjazd narciarski.

Na ostatnich zajęciach w semestrze zimowym 2018-2019 instruktorzy będą wręczać Państwu lub uczestnikom zajęć informację, do jakiej grupy dana osoba powinna się przypisać w następnym semestrze. Prosimy, zatem osoby chcące kontynuować przygodę z Rybką o odebranie tej kartki oraz zapisanie się do konkretnej grupy. Osoby niemogące być na ostatnich zajęciach prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorami i podpytanie, do której grupy przypisać uczestnika.

Grafik z zapisami na kolejny semestr powinien pojawić się na stronie internetowej na początku stycznia. Jeśli ktoś się zapisze wcześniej a trzeba będzie zmienić grupę to zawsze coś wymyślimy.

Z tej okazji w imieniu instruktorów oraz własnym chciałbym Państwu obchodzącym Święta Bożego Narodzenia życzyć ciepłych rodzinnych zdrowych i spokojnych świąt. Żeby ten czas był dl Państwa spełnieniem najskrytszych świątecznych marzeń i życzeń.

Natomiast zabawa sylwestrowa oraz cały przyszły rok 2019 był dla Państwa pasmem sukcesów. Tak, aby ten rok był jeszcze lepszy od tego, który mija.

Do zobaczenia w styczniu.

Zespół instruktorów Szkoły Nauki Pływania RYBKA