Newsletter 25/02/2021, nr 63

Witamy Państwa serdecznie.

 

W związku z wczorajszymi występami rządu. Oczekujemy na konkretne wytyczne dotyczące uczęszczania na baseny. Czy baseny będą zamknięte czy też zostaną otworzone dla osób czynnie uprawiających sport.

Znając historię takie wytyczne pojawią się dopiero 26 lutego około północy.

Chcąc czynnie uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych i basenowych będziemy prawdopodobnie musieli posiadać wcześniej wspominane licencje sportowe. Jednakże nie jest nigdzie napisane czy osoby z licencjami będą mogły brać czynny udział w sporcie. Dlatego jeszcze nic nie płacimy i czekamy na informację.

Planowo zajęcia gimnastyczne w sobotę o 14:00 odbędą się normalnie wiec zapraszamy wszystkich.

Zajęcia w poniedziałek na basenie również planujemy.

W zależności od wytycznych podeślę informację, czy trzeba wykupić licencję czy też nie bo nas zamknął na głucho.

Tak jak wcześniej informowaliśmy już postaraliśmy się o możliwość zapisania Państwa do klubu sportowego. We współpracy z AZS OSW udało się zorganizować dla Państwa taką ofertę.

W ramach opłaty w wysokości 80,00 zł. Otrzymają Państwo: legitymację członka AZS Olsztyńskiej Szkoły Wyższej oraz ubezpieczenie od NNW do końca czerwca 2021 roku.

Cała procedura przebiega online. Wchodzimy na stronę azs.sorga.pl i w zakładce Rekrutacja, wybieramy "Członkowie". Cały proces rejestracji jest dość prosty i intuicyjny - musimy wpisane dane, o które prosi nas system.

W zakładce KLUB wybieramy "KU AZS Olsztyńska Szkoła Wyższa".

Jeśli członkami będą studenci lub uczniowie, w "Rodzaj legitymacji" - wybieramy Legitymacja ISIC. Wtedy trzeba dołączyć skan legitymacji. Gdy członkami będą osoby starsze, wybieramy Legitymacja AZS. Typ legitymacji - elektroniczny.

Sekcja - gimnastyka/pływanie, rodzaj ubezpieczenia - polisa standard.

Płatność odbywa się online i legitymacja też jest online, po zalogowaniu się na swoje konto (pierwsze hasło przychodzi e-mail z nadania systemu, potem można je zmienić na swoje).

Jeśli Państwo jako rodzice będą chcieli wejść na basen lub też gimnastykę w czasie, kiedy my będziemy na basenie to też będzie potrzebna taka legitymacja i opłata za wejście na daną aktywność.

Posiadając taką licencję można uczęszczać na zajęcia zarówno gimnastyczne jak i basenowe. Nie ma potrzeby wykupowania dwóch licencji na każde zajęcia. Również, jeśli ktoś posiada taką licencję innego związku też nie musi wykupować takiej licencji. prosimy o zwrotną informację, jeśli ktoś już będzie miał licencję oraz jeśli już będą Państwo taką licencję wykupioną w AZS. Musimy przekazać listę osób posiadających takie licencje z podaniem numeru licencji i jakiego związku.