Newsletter 31/01/2021, nr 61

Witamy Państwa.

W ostatnim czasie coraz więcej osób zwraca się do nas z pytaniami o zajęcia. Z tego powodu chcielibyśmy Państwa poinformować o możliwościach.

Przepisy obowiązujące w obecnej chwili są takie, że jedynie osoby będące w klubie sportowym i posiadające licencję tego klubu mają możliwość korzystania z obiektów sportowych.

Jako Szkoła zastanawiamy się nad pewnym rozwiązaniem. Chcielibyśmy nawiązać współpracę z pewnym klubem sportowym. Współpraca wyglądałaby w następujący sposób. Osoby chcące działać na sportowo z RYBKĄ (basen, gimnastyka sportowa – zajęcia ogólnorozwojowe) zostaną członkami klubu sportowego, z którym nawiążemy współpracę. Wtedy będziemy mieli prawo do wznowienia pływania oraz rozpoczęcia zajęć ogólnorozwojowych na sali gimnastycznej.

Niestety może się to wiązać z opłatą, która będzie w wysokości około 100 zł. Ta kwota będzie wpłacana w całości na konto nie związane z RYBKĄ. Niestety tu trzeba zaznaczyć, iż te wpłaty pozwolą nam zorganizować zajęcia. Jednakże, jeśli rząd zdecyduje zmianę zarządzenia i wstrzyma możliwość trenowania dla osób z licencjami to wtedy też będziemy musieli zamknąć te zajęcia. Ta kwota wtedy w żadnym stopniu nie będzie zwracana. Ta kwota również nie jest wliczana w wysokość opłaty za zajęcia.

Tak jak wcześniej wspomniałem planujemy rozpocząć nowe zajęcia w naszej szkole. Będzie to gimnastyka sportowa w formie zajęć ogólnorozwojowych. Będą się one odbywać raz w tygodniu na sali gimnastycznej. W tych zajęciach będzie mogła wziąć udział ograniczona ilość osób do 15 na grupę. Planujemy 2 grupy. Zajęcia będą trwały godzinę zegarową. Jeśli zbierze się grupa osób dorosłych na taką gimnastykę czy też zajęcia kondycyjne to też coś takiego zrobimy.

W zajęciach będą mogły brać udział jedynie dzieci i osoby dorosłe, które wcześniej się z nami skontaktują drogą mailową. W tytule wiadomości proszę podać treść „Zajęcia sportowe – basen lub gimnastyka (proszę wybrać jedno lub drugie lub oba) – Imię i Nazwisko.

Te osoby będą dalej informowane w tej sprawie.

Życzę szybkiego powrotu do normalności.