Newsletter 31/12/2019, nr 44

Witamy Państwa serdecznie.

Na wstępnie chcielibyśmy życzyć Państwu wszystkiego najlepszego w nowym roku 2020.

W związku z licznymi pytaniami na temat zapisów. Nasza szkoła informuje, iż około 10 stycznia zostanie uruchomiona na naszej stronie zakładka, w której będzie można się zapisać na nowy semestr 2020 (luty – czerwiec). Na pierwszych zajęciach w nowym semestrze przekażemy Państwu informację z poziomem umiejętności uczestnika na jaki należy się zapisać.

 

Przypominamy również o naszym wyjeździe do Francji na narty. Zapraszamy wszystkich do Saint Sorlin d’Arves zostały nam już tylko 3 pokoje to ostatnia chwila, żeby się zapisać.

 

W związku ze zmianami w prawie chcielibyśmy również Państwu przekazać ważne informacje na temat naszych rozliczeń.

Każda Państwa wpłata na nasze konto lub gotówką jest odnotowywana na kasie fiskalnej naszej firmy. Czasem zdarza się, iż Państwo proszą nas o wystawianie faktury vat.

Od 1 stycznia 2020 r. zgodnie art. 106b ust. 5 ustawy o VAT jako firma jesteśmy zobowiązani do wystawiania faktur vat dla firm z paragonów tylko z wcześniej wystawionego paragonu z NIP kontrahenta. Każdy taki paragon bez Państwa NIP nie pozwoli nam na wystawienie faktury z NIP Państwa firmy. Z tego powodu prosimy o wcześniejsze przekazywanie informacji na temat planowanej faktury. Bez wcześniejszej informacji o planowanej fakturze będziemy mogli wystawić jedynie fakturę imienną w ciągu 7 dni od daty wpłynięcia środków finansowych.

 

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku 2020.

Zespół Szkoły Nauki Pływania RYBKA