O nas

Nauka pływania - Szkoła Nauki Pływania „RYBKA”.

Podstawową zasadą działalności naszej szkoły nauki pływania jest ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA podopiecznym. Przez bezpieczeństwo rozumiemy nieustanną  opiekę oraz ograniczoną ilość kursantów przypadających na instruktora. Postępując zgodnie z zasadą bezpieczeństwa, liczebność grup nie przekracza 12 osób na dwóch instruktorów w grupach początkujących oraz w grupach zaawansowanych 9 osób na jednego instruktora.
Celem naszej działalności jest nauka i doskonalenie technik pływania w przyjaznej atmosferze. Istotnym elementem nauki jest także kształtowanie postaw poszanowania podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą i w jej okolicach m. in. poprzez zdolność oceny swoich umiejętności pływackich oraz rozsądne i odpowiedzialne zachowania w wodzie i jej okolicach.

Rodziców dzieci chcących przyłączyć się do naszej inicjatywy, zapraszamy do kontaktu z nami, a wyjaśnimy wszelkie niepewności.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności pływackie:

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, pomożemy w doborze grupy z uwzględnieniem  Państwa umiejętności.
 

Organizacja wypoczynku letniego i zimowego:

Jesteśmy organizatorem akcji regionalnej "Warmia i Mazury Pływają".

Akcja ma na celu rozpowszechnienie sportu pływackiego w regionie. W ramach akcji odbywa się cykl zawodów  zapoczątkowany od miesiąca października 2011.

W ramach zawodów uczestnicy mają możliwość wystąpienia w 9 eliminacjach na różnych basenach w czasie każdego dnia eliminacji. Coroczny finał akcji odbywa się w Olsztynie, w którym uczestnicy będą walczyć o puchary Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Strona internetowa akcji: http://www.warmiaimazury.plywaja.pl